Tanzania АА. Родом з Килиманджаро.

Tanzania АА. Родом з Кіліманджаро.
Tanzania АА.Родом з Кіліманджаро.Танзанійська кава на смак має не занадто виражену кислину, у відмінності від ” спорідненої” по духу кенійської Арабіки. У нім все ж переважає тонший і тепліший смак, аромат чистої якісної кави. Ми вважаємо, що такий незвичайний смак, боби придбавають завдяки тому, що кавові дерева ростуть в тіні бананових.

Купити каву свіжого обжарювання Tanzania АА. Родом з Кіліманджаро можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по Києву й Україні.

tanzania aa
Килиманджарська кава також трохи м’якше, ніж кава Кенії та має гладку, бархатисту текстуру з відтінками чорної смородини Цей сорт Арабіки є дійсно одним з кращих у світі, відноситься до класу ” преміум” кави, спеціально для істинних гурманів.

Кавові плантації розбиті на вулканічних схилах найвищої гори Африки – Кіліманджаро, на північному сході Танзанії. Таке місце розташування найпридатніше для вирощування кави найвищого сорту, але є і складні моменти. Основна проблема полягає у відсутності інфраструктури в регіоні Кіліманджаро. Звичайно ж, чинник складності доставки не може притягати нових плантаторів. Але це відбивається і на якості самої сировини, фермери стимулюють проявляти велику обережність на усіх етапах вирощування кави. Правильний підхід до вирощення, сприяє визнанню кави з Кіліманджаро однією з кращих на планеті.

kilimanjaro
Ми ж зупинили свій вибір на сорті Tanzania AA клас «преміум». Купити справжню танзанійську каву в зернах досить складно, тому наша компанія співпрацює тільки з офіційними постачальниками кави з плантації. Наша команда у свою чергу, обсмажує його в кращих африканських традиціях і ви можете не сумніватися в якості свіжого обжарювання зерен.
DSC00837
Купити справжню африканську каву можна тут . Прочитати інші цікаві статті на нашому сайті можна по посиланню . Серед них ви зустрінете і оригінальні рецепти домашніх десертів до кави. У коментарях до кожної статті ми відповідаємо на усі ваші питання. Усі рецепти на сайті приготовані й сфотографовані нашою командою, тому нас не утруднить детальніше пояснити моменти, що цікавлять вас.
З любов’ю, команда iCoffee.
Вибрати каву

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

CALL ME
+
Call me!