Майстер клас по заварюванню кави в альтернативі

Все про каву з Нікарагуа та Ефіопії в майстер-класі від iCoffeeCo . Заварювання кави в альтернативі: турка, кемекс, сифон.

Секретами приготування кави в турці, у фільтр-кави КЕМЕКС та заварюванні чаю каскара в сифоні – ми ділимося з нашими глядачем.

Майстер-класи з приготування найцікавіших страв, випічки і звичайно ж заварювання напоїв – дуже популярні в наш час. Фахівці компанії iCoffeeСо володіють особливими знаннями та структурою проведення майстер-класів по заварюванню кави в альтернативі. Ми – обсмажувальникі кави, і як ніхто інший знаємо, як правильно подати матеріал про походження зеленого зерна, вчимо правильно заварювати в чашці, турці, френч-пресі і будь-який інший альтернативі. Якщо ви бажаєте урізноманітнити свій захід та підняти свій заклад на сходинку вище – Вам до нас)

master klass kofe v turke

Увага! У продажу з’явилася елітна кава – ForYou , замовити можна через цю сторінку на сайті або на нашому < a href = “http://icoffeeco.com.ua/”> другому сайті . Суміш елітних високогірних арабік розроблена саме для домашнього заварювання кави.

kofe v turke

З питань співпраці (майстер-класи, проведення заходів) – звертатися на пошту kava.blend@gmail.com або по тел. +380636559513. Можливе проведення заходів на виїзді, особливий підхід до кожного замовника.

kofe v chemex

Підписатися на YuoTube канал можна за цим посиланням

► Наша компанія також надає послугу оренди кавоварок в офіс і оренди професійного кавового обладнання в Києві та Борисполі.

Вибрати каву

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CALL ME
+
Call me!