НОВИНКИ

Наша продукція

О компанії Olchi

Olchi – це крафтове обсмажування кавового зерна та какао-бобів. В нашому асортименті є аксесуари для заварювання та подачі кави, подарункові набори до свят, сортові та елітні китайські чаї. Наша компанія ретельно відбирає найкраще зерно кави з різних країн-плантаторів Африки, Латинської Америки та островів. Під ваш спосіб заварювання, ми пропонуємо різні сорти кави, які обсмажуємо також по різному – від світлого в середній рівень.

Вся кава нашого ассорименту НЕ ароматизована. Всі смаки та аромати ми розкриваємо завдяки ручним режимам обсмажування зерна кави та бобів какао.

– для приготування кави Olchi в турці (джезві), запарювання в чашці рекомендуємо обрати сорти з цієї категорії. Кава під турку та запарювання в чашці обсмажена м’яко, в середній рівень. Ви можете замовити каву з помелом під турку або чашку в день відправки без доплати.

– для заварювання кави альтернативними методами (фільтр-кава, воронка каліта, харіо V60, кемекс, сифон, аеропрес, френч-прес) Olchi обсмажуємо світліше, для кращого розкриття фруктової та ягідної кислинки зерна. Під альтернативу ви можете обрати сорти за цим посиланням. Помел рекомендуємо робити самостійно перед кожним заварюванням фільтра, трохи крупніше, ніж під чашку.

– для кавоварок будь-якого типу (включаючи гейзер або мокка) для приготування еспресо, амерікано або кави з молоком (капучіно, лате) скористайтеся цією категорією

– для шанувальників кави з молоком, завжди рекомендуємо обирати Африку. Сорти з Ефіопії, Танзанії, Уганди, Бурунді і Кенії – проварюються дуже яскраво і дають кислотність. Коли ви заварюєте каву молоком, кислинка зникає, лактоза пом’якшує напій, і смак кави виходить на передній план. Тобто ви п’єте в першу чергу – каву, молоко лише надає йому відтінок. Вибрати сорти під молоко.

Какао-продукти виробництва Olchi – це крупка какао (подроблений після обсмажування боб какао без лушпиння), терте какао та порошок какао. Замовити какао можна за цим посиланням. Огляди та дегустації ми виставляємо на наш канал та додаємо в опис товарів.

Чаї асортменту Olchi – це кращі сортові, трав’яні, чисті чорні чаї з камелії ассамської, шу пуери з камелії китайської, зелені китайські, улун о.Тайвань, білий чай, червоний чай китайський церемоніальний.

Вибрати сорти чаю на кожен день можно за цим посиланням.

Також у нас є великий вибір подарункових наборів і аксесуарів Olchi до свят. Подивитися та замовити можно за цим посиланням.

Замовити продукти та аксесуари Olchi ви можете через кошик оформлення замовлення. Прямий оплати на сайті немає, ваше замовлення потрапляє менеджеру з продажу, після обробки заявки. З вами зв’яжуться за вказаними контактними даними та зручним для вас способом, уточнять деталі замовлення і запропонують оплатити рахунок.

На весь наш товар є гарантія 14 днів з моменту покупки. Якщо вас не влаштував смак або якість продукту – ми замінимо його, або повернемо вам гроші.

Замовити каву свіжого обсмажування, елітний або сортовий чай. Какао терте, крупку, порошок какао Olchi зі смаком і ароматом, який потрібен саме вам – безпечно.

Відправлення та доставка по Україні здійснюється новою поштою.