Кава свіжого обсмаження. Відео збору врожаю на плантації.

cofe urogay 2017

Арабіка врожаю 2017 – кава свіжої обсмажування – вже доступна в продажу у нашому інтернет-магазині. Нове зерно включено до складу авторських елітних сумішей і подарункового набору кави чай. Не пропустіть відео з плантації!

Команді Olchi пощастило відвідати кавову плантацію Los Berrazales. Як вирощують каву арабіку канарійци, можна подивитися в нашому відеоролику:

Ви бачите сорт кави арібіка – “типика”. Це зерно в долину завезли з Ефіопії понад 500 років тому і з тих пір успішно культивують. На плантації прийнято обсмажувати зерно, способом “в меланж”. Напій виходить дуже міцним і насиченим, проте і легка ягідна кислинка йому також притаманна, як і практично будь-якій арабіці світу. Смаковий спектр арабіки “типики” досить цікавий, завдяки тому, що дерева кави ростуть не під відкритим палючим сонцем – а в тіні виноградної лози. Кліматичні умови регіону дозволяють збирати врожай 5-6 разів за один сонячний рік. В середньому, долина продає близько 3-х тонн кавового зерна на рік 

Суміш Mountain підходить для всіх кавоварок без винятку, як домашніх, так і професійних. При цьому знаходиться в досить доступній ціновій категорії. Смакові характеристики суміші: щільний карамельний смак з відтінком чорносливу і кураги.

Суміш ForYou  призначена для домашнього запарювання у чашці, заварювання в кавоварках ручного типу і автоматичних . Суміш чудово смакує з рослинним молоком – мигдалевим, вівсяним, кокосовим, кеш’ю та кунжутним. Справжня кава – для веганів!

Смакові характеристики: молочний шоколад, карамель, сухофрукти. Це найкраща суміш з усього нашого асортименту. Рекомендуємо заварювати каву на основі бленда ForYou з додаванням авторських спецій, які посилять і поліпшать смак цього чудового напою.

Вибрати каву

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!