Засновниця компанії Olchi

арчибасова

Хочете познайомитися? Я – Ольга Арчибасова, експерт з кави для домашнього та професійного приготування, чаю та какао, засновниця бренду Olchi. Народилася у 1985 році, першокласний інженер-технолог, родом з Донбасу. Працювала інженером-технологом на ТОВ НВП “Укрстанмаш”, потім перейшла в комерційну компанію, стала комерційним директором ТОВ “Ливарно-плазмові технології” у м. Краматорськ, потім переїхала до Донецька, працювала комерційним директором на Фабриці нетканих матеріалів. З 2014 року я працювала в благодійному фонді People`s Project в Києві. З 2015 року живу і працюю в місті Бориспіль.

У 2015 році я заснувала компанію з обсмаження зерен кави, какао-бобів та формування чайних пакунків під торговою маркою iCoffeeCo. З 2017 року компанія пройшла ребрендинг, і тепер найкращі продукти зі всього світу можуть бути з моїм “обличчям” на логотипі та ім’ям Olchi.

Через деякий час, компанія знову була перепрофільована на створення продукту для роздрібного споживача.

Я вирішила розвивати свій асортимент серед 2,5 тисяч конкурентів, підняти середній чек до найвищого, напрацювати лояльну постійну клієнтську базу і навчитися самій, опрацювати власні технології на практиці з какао-бобами, і тепер ми маємо:

– нову лінійку какао-продуктів та плиткового шоколаду

– понад 30 сортів кави з 15 країн світу

– понад 20 сортів чаю для щасливого відпочинку

– лінійку аксесуарів для приготування найсмачнішого напою.

Про історію бізнесу та секретні інструменти і те, що мені цікаво, можна прочитати за цим посиланням.

У 2016 році я зайняла 25 місце середи 300 у Всеукраїнському каталозі соціальних підприємств України, які запускають власні освітні програми для підтримки мікробізнесу. В цьому році 25-е місце закріплене за ФОП Арчибасова.

fop archibasova

Відтепер я продовжую давати поради для крафтового бізнесу, активно вести блог про свої помилки та успіхи в бізнесі в Інстаграмі та проводити освітлювальні програми для аудиторії Оlchi.

Програма складається з серії майстер-класів з приготування напою з акцентом на смак, смак як робота ваших рецепторів, серії воркшопів з тренування та калібрування ваших смакових рецепторів.

Професійні знання я здобувала у топових українських тренерів, проходила офлайн та онлайн програми закордонних експертів та спеціалістів. Програми, які були успішно завершені за 6 років:

learning olchiЯкщо ви ще не підписані на мій канал на youtube, то скоріше доєднуйтесь)

Всі мої соціальні мережі, сайт, канал, чати у вайбері та телеграмі – це живий організм, який змінюється і надихає сьогодні новими ідеями моєї команди Olchi. Всі наші канали об’єднані тут.

Я дуже рада, що ви зараз з нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!